מהי מצלמת דרך לרכב
למה חייבים אחת ברכב שלנו ומי לא צריך בכלל מצלמה?

מצלמה לרכב היא לא עוד גאדג’ט חולף, אלא הרבה מעבר לזה. מה שהתחיל כטרנד והפך למוצר חובה בכל רכב.
לא תמיד אנחנו מפוקסים או מבינים מה אירע במקרה של תאונה או קבלת דו”ח תנועה בכביש או שיצא לכם לראות בעיניים עבירות תנועה מסכנות חיים,
התנהגות בריונית כמו הידחפות בפקק או עקיפה מסוכנת. בדיוק לשם כך נועדה מצלמת דרך לרכב.מצלמת דרך לרכב נועדה לספק תיעוד מצולם של התרחשויות חריגות בכביש בזמן נהיגה, כמו במקרה של תאונה, ניסיונות הונאת ביטוח על ידי נהגים והולכי רגל, תיעוד של לוחית רישוי במקרה של פגע וברח וכו’. במקרה הצורך התיעוד המצולם ישמש לנו כראיה ועדות קבילה מול חברות הביטוח ובתי המשפט במידה ונידרש לפתור מחלוקות במקרה של תאונה שלא באשמתנו או דו”ח לא מוצדק. במקרים רבים של דו”חות שווא מצד גורמי אכיפה (למשל אי עצירה מלאה בתמרור עצור), מצלמה שהייתה מותקנת ברכב הצילה נהגים מדו”חות ונקודות וחסכה נזק כספי ועוגמת נפש בזכות התיעוד. יחד עם זאת, אם אתם נהגים חדשים או וותיקים ובין עם הורים לנהגים חדשים, מצלמה ברכב עשויה להשפיע לטובה על אופי הנהיגה והגברת המודעות לחוקי הדרך.

אילו עוד שימושים יש למצלמת דרך?
בדגמים מסוימים של מצלמות קיים חיישן G-Sensor שמזהה תזוזה חריגה של הרכב בזמן חנייה (כשהרכב כבוי ואתם לא נמצאים בקרבתו) ומפעיל את המצלמה בכדי לתעד לוחית רישוי במקרה ורכב צד ג’ משפשף אתכם ומחליט שלא להשאיר פרטים – תהיה לנו הוכחה. כיום השוק עמוס בדגמים שונים של מצלמות לרכב עם תכונות שונות ומגוונות כמו רזולוציית צילום, זווית צילום, מסך, Wifi להעברת נתונים, מעקב GPS בנסיעה, הקלטת קול ועוד.. בשביל לעשות סדר בדברים ולהבין אילו תכונות הן חובה במצלמה, מה חשוב ומה כדאי שיהיה קיבצנו באתר את כל המידע וההסברים שיעשו לנו סדר ויעזרו לנו לבחור מצלמה מומלצת לרכב מבין כל הדגמים והסוגים, כולל קישורים לקנייה בטוחה מאתרי מסחר פופולריים כמו Amazon, eBay, Aliexpress, Gearbest במחירים המקוריים והזולים ביותר שניתן להשיג מבלי פערי תיווך מופרזים בחנויות בארץ.
>> לבחירת מצלמה לחצו כאן
>> לקנייה לחצו כאן 

למי לא מתאימה מצלמה לרכב? 

וובכן אם אתם עברייני תנועה כבדים או עוסקים בפלילים – אין טעם להקליט ולתעד את עצמכם. ככל שיותר נהגים יתקינו מצלמת דרך ברכב כך ההרתעה בכביש תהיה טובה יותר.
עברייני תנועה יחשבו פעמיים אם לבצע עבירת תנועה בידיעה שהם מצולמים ע”י אחד הנהגים בסביבה. כל אחד יכול לקחת חלק ולתרום לזהירות ולשיפור תרבות הנהיגה.

שתפו עם החברים